Podarowany rok życia

Moi drodzy dzisiaj kończę 27 lat i muszę przyznać, że w lipcu zeszłego roku nie planowałam tego jak spędzę swoje urodziny z racji, że nie wiedziałam czy do tego czasu dotrwam, a nawet jeśli mi się uda dożyć to myślałam w jakim będę stanie..

I tutaj niespodzianka – nie tylko dożyłam (i to w całkiem dobrej formie), ale też przeżyłam najpiękniejsze urodziny w swoim życiu. Mój chłopak, wraz z moją siostrą, jej mężem, dziećmi moimi rodzicami i najlepszymi przyjaciółmi urządzili mi imprezę niespodziankę! Zostałam wyciągnięta przez siostrę pod pozorem wyluzowania się  na babski wieczór, a okazało się że zamiast tego w restauracji czekało na mnie z tortem, kwiatami i wystrzałowym konfetti mnóstwo moich bliskich.

Oprócz tego dostałam mnóstwo kartek z cudownymi życzeniami od wielu osób, które wspierają mnie w mojej walce z chorobą – za co chcę z tego miejsca serdecznie podziękować. I tutaj pozwolę sobie wymienić wszystkich którym dziękuję – Agnieszce Jerskiej Puzio wraz z mężem Tomkiem i córcią Igą, Beacie i Bartkowi Głowickim  z dziećmi – Wiktorią i Ignacym, Krystynie i Andrzejowi Łuczyńskim, Dagmarze Łuczyńskiej wraz z córcią Ielą, Agnieszce Małyszczuk, Monice i Radkowi Sadurek oraz Małgorzacie Wojtowicz.

Jestem także ogromnie wzruszona i wdzięczna także za filmik urodzinowy – wszyscy, którzy występujecie – ja też WAS kocham!

Dziękuję następującej obsadzie:Wioleta i Adam Pyza, Kamil Leszczyński, Piotr Zapora, Wojciech Kalinka, Karolina Jedynak, Aleksandra Krawczyk, Katarzyna Rdułtowska,  Katarzyna Dzikoń i Dominik Chwiej, Jola Ufniarz, Monika Zarosa, Ewa Szczur, Iza i Ernest Celińscy, Cyprian Leposiński,  Joanna i Jarosław Zapora, Piotr Olszowiak, Iza Strzelczyk i Piotr Szydłowski. 

Dla mnie dzisiejszy dzień to taki mały wielki cud – który zawdzięczam mojemu leczeniu.Dziękuję jeszcze raz wszystkim za piękne życzenia no i cóż mam nadzieję, że się spełnią!

A tak dzięki Wam wygląda moje biurko 🙂